Katalog branży turystycznej


bn

Informacje jak dodać wpis:

Aby błyskawicznie dodać stronę do katalogu przejdź do zakładki dodaj stronę i wpisz adres strony.

Dodanie wpisu poprzez wybór kategorii / podkategorii:

Aby dodać wpis do katalogu należy przejść do strony głównej oraz wybrać kategorię, do której chcemy, aby nasza strona została przypisana.

Kiedy już znajdziemy się w interesującej nas kategorii wybieramy podkategorię lub tworzymy nową, w której chcemy, aby nasz wpis się znalazł.

Po wybraniu podkategorii znajdziemy się w miejscu gdzie będzie wyświetlany wpis naszej strony.

W tym właśnie miejscu należy zasugerować swoją stronę w specjalnym polu, które znajduje się u dołu ekranu: "zasugeruj nową stronę" - wpisz adres strony www a następnie przyciśnij przycisk "wyślij" - zostaniesz teraz przeniesiony do pola edycji opisu Twojej strony, który można jeszcze, (jeśli zachodzi taka potrzeba) zmodyfikować przed ostatecznym dodaniem.

Wpis zostanie dodany do katalogu do 24 godzin roboczych po akceptacji Administratora.

W naszym katalogu swoją stronę możesz dodać od jednej do trzech rożnych kategorii (w zależności od wybranej opcji wpisu). Jeśli dana kategoria lub podkategoria nie istnieje w katalogu możesz zasugerować, aby Administrator ją uaktywnił - w tym celu należy zaproponować nową kategorię lub podkategorię w polu, które znajduje się u dołu ekranu: "zasugeruj nową..." która pojawi się do 24 godzin roboczych po akceptacji Administratora.

Przed zgłoszeniem strony należy zapoznać się z regulaminem.

Przejdź do zakładki dodaj stronę, aby błyskawicznie dodać swoją stronę do katalogu.


Pozycjonowanie Strony